Tuesday, August 3

दाइजो नदिएको भन्दै नि’र्घात कु’ट’पि’ट गरेपछि युवतीले आ’त्म’ह’त्या गरेको माइतीको आ’रोप, बुबा रुँदै आए मिडियामा खुल्यो रहस्य (भिडियो सहित)

July 17, 2021 161

Sapana Sanjal : झापामा भर्खरै नसोचेको भएको छ । बिहे गरेको १ बर्ष बित्न नपाउँदै युवतीले झु’ण्डि’एर प्रा’ण त्यागेकी छिन । श्रीमानले मा’द’क प’र्दा’थ से’वन गरेर दैनिक दाइजो नल्याएको भन्दै पटक पटक कु’ट’पि’ट गरेपछि आफुले सहन नसकेर माइत आएको भन्दै मृ’तक टीकाले उनकी दिदीलाई सुनाएको माइतीले जनाए ।

मा’द’क प’दा’र्थ सेवन गरेर २५ बर्से युवतीका बुवालाई दु’श्मन अनि उनलाई दुश्मनको छोरी महा दु’श्मन भन्दै यातना दिएपछी सहन नसकेर यस्तो गरेको भन्दै परिवारले प्रहरीलाई उ’जुरी समेत दिएको जानाकारी गराए । २५ वर्षिय युवतीको स्वभाव शान्त इमान्दार थियाे ठूलै चो’ट दिइएको रहेछ भन्दै गाउँलेले समेत बताए । मृ’त’क टीका मायाँको बिबाह गरेको १ बर्ष बित्न नपाउँदै यस्तो खबर बाहिरियो ।

आज केही पत्रकारकाे टोली मृ’तकको माईती घरमा पुगेको छ । माइतीमा पुग्दा रु’वा’बासी चलेको छ । बुबाले भ’क्कानो छोडेर रुँ’दै आमा पनि नभएकी मेरी छोरीलाई म’र्न बाध्य बनाए मैंले आमा र बुबा दुवैको माया दिएर हुर्काएकी मेरी छोरिलाई आज यस्तो गरिदियो भन्दै डा’को छो’ड्दा त्यहाँ सबैको आँ’शु खस्यो ।

दा’ईजो दिन नसकेर मैले मेरी छोरिलाई गु’माउनु पर्यो भन्दै बुबाले सुरुदेखिको ना’ले’बेली रुँ’दै सुनाए तलको भिडियो मन थामेर हेर्नुहोला ।

Comment