Saturday, October 16

शनिबार गर्नुहोस् यी काम, मिल्नेछ हनुमानको कृपा, बन्नेछन् बिग्रिएका काम

July 3, 2021 231

Sapana Sanjal : धार्मिक ग्रन्थहरुमा शनिबारलाई विशेष दिनको रुपमा मान्ने गरिएको छ । ब्रहमान्डलाई नौ ग्रहहरु को रूपमा वर्णित गरिएको छ । यी नौ ग्रहहरूमा, शनिलाई न्यायाधीश मानिन्छ । शनि सूर्य भगवानको पुत्र हो र मकर कुकुरको मालिक हो । हरेक हप्ता शनिमा तेल दान गर्ने परम्परा रहँदैं आएको छ।ज्योतिषका अनुसार, शनिदेवलाई खुशी पारेर तपाईले आफ्नो जीवनमा नयाँ उर्जा ल्याउन सक्नुहुन्छ । शनि देवसँग सम्बन्धित केही खास चीजहरूबारे अत्यत्तैं जानकार हुनुपर्दछ । आज हामी यसैं बारेमा कुरा गरिरहेका छौं।

शनिबार गर्नुहोस् यी काम शनि देवलाई एक महत्त्वपूर्ण देवता भनिएको छ, किनभने शनि देवले हाम्रो कार्यहरूमा फल प्रदान गर्दछ। शनि देव सूर्यको पुत्र हो र उसको आमा छाया हो । यमराज उनका भाइ हुन र यमुना उनकी बहिनी हुन ।शनि देवको मानवका लागि शुभकामना छ जसले कडा परिश्रम, अनुशासनमा र धर्म पछ्याउने काम गर्दछ उसको सम्मान गर्नुपर्दछ ।यो पनि पढ्नुहोस सुत्ने कोठामा भूलेर पनि नराख्नुहोस् यी चीज, निम्तिन्छ दुर्भाग्य श्रीमानलाई मनाउन खप्पिस हुन्छन् यी राशिका महिला, दबाएरै गर्छन् राज

शान्त रहन हरेक शनिबार तेल दान गर्नुपर्छ।हरेक शनिबार शनिको साथ, पिपलको पनि विशेष पूजा गर्नुपर्छ। पिपल र खुर्सानीमा पानी छर्कनुहोस्।शनिमा तेल चढाउँदा, ध्यान राख्नुहोस् कि तेल वरपरमा नपरोस।शनिबार कालो तिल दान गर्नुहोस् । छालाका जुत्ता र चप्पल पनि दान गर्दा शुभ मानिन्छ।हरेक हप्तामा शमीको रूखलाई पनि पूजा गर्नुहोस् । तेलको दिपलाई जलाउने गर्नुहोस्।हरेक शनिबार हनुमानको सामुन्ने सर्सुको तेलको दीप जलाएर हनुमान चालीसाको पाठ गर्नुपर्दछ।

धार्मिक ग्रन्थहरुमा शनिबारलाई विशेष दिनको रुपमा मान्ने गरिएको छ । ब्रहमान्डलाई नौ ग्रहहरु को रूपमा वर्णित गरिएको छ । यी नौ ग्रहहरूमा, शनिलाई न्यायाधीश मानिन्छ । शनि सूर्य भगवानको पुत्र हो र मकर कुकुरको मालिक हो । हरेक हप्ता शनिमा तेल दान गर्ने परम्परा रहँदैं आएको छ।ज्योतिषका अनुसार, शनिदेवलाई खुशी पारेर तपाईले आफ्नो जीवनमा नयाँ उर्जा ल्याउन सक्नुहुन्छ । शनि देवसँग सम्बन्धित केही खास चीजहरूबारे अत्यत्तैं जानकार हुनुपर्दछ । आज हामी यसैं बारेमा कुरा गरिरहेका छौं।

शनिबार गर्नुहोस् यी काम शनि देवलाई एक महत्त्वपूर्ण देवता भनिएको छ, किनभने शनि देवले हाम्रो कार्यहरूमा फल प्रदान गर्दछ। शनि देव सूर्यको पुत्र हो र उसको आमा छाया हो । यमराज उनका भाइ हुन र यमुना उनकी बहिनी हुन ।शनि देवको मानवका लागि शुभकामना छ जसले कडा परिश्रम, अनुशासनमा र धर्म पछ्याउने काम गर्दछ उसको सम्मान गर्नुपर्दछ ।यो पनि पढ्नुहोस सुत्ने कोठामा भूलेर पनि नराख्नुहोस् यी चीज, निम्तिन्छ दुर्भाग्य श्रीमानलाई मनाउन खप्पिस हुन्छन् यी राशिका महिला, दबाएरै गर्छन् राज

शान्त रहन हरेक शनिबार तेल दान गर्नुपर्छ।हरेक शनिबार शनिको साथ, पिपलको पनि विशेष पूजा गर्नुपर्छ। पिपल र खुर्सानीमा पानी छर्कनुहोस्।शनिमा तेल चढाउँदा, ध्यान राख्नुहोस् कि तेल वरपरमा नपरोस।शनिबार कालो तिल दान गर्नुहोस् । छालाका जुत्ता र चप्पल पनि दान गर्दा शुभ मानिन्छ।हरेक हप्तामा शमीको रूखलाई पनि पूजा गर्नुहोस् । तेलको दिपलाई जलाउने गर्नुहोस्।हरेक शनिबार हनुमानको सामुन्ने सर्सुको तेलको दीप जलाएर हनुमान चालीसाको पाठ गर्नुपर्दछ।

धार्मिक ग्रन्थहरुमा शनिबारलाई विशेष दिनको रुपमा मान्ने गरिएको छ । ब्रहमान्डलाई नौ ग्रहहरु को रूपमा वर्णित गरिएको छ । यी नौ ग्रहहरूमा, शनिलाई न्यायाधीश मानिन्छ । शनि सूर्य भगवानको पुत्र हो र मकर कुकुरको मालिक हो । हरेक हप्ता शनिमा तेल दान गर्ने परम्परा रहँदैं आएको छ।ज्योतिषका अनुसार, शनिदेवलाई खुशी पारेर तपाईले आफ्नो जीवनमा नयाँ उर्जा ल्याउन सक्नुहुन्छ । शनि देवसँग सम्बन्धित केही खास चीजहरूबारे अत्यत्तैं जानकार हुनुपर्दछ । आज हामी यसैं बारेमा कुरा गरिरहेका छौं।

शनिबार गर्नुहोस् यी काम शनि देवलाई एक महत्त्वपूर्ण देवता भनिएको छ, किनभने शनि देवले हाम्रो कार्यहरूमा फल प्रदान गर्दछ। शनि देव सूर्यको पुत्र हो र उसको आमा छाया हो । यमराज उनका भाइ हुन र यमुना उनकी बहिनी हुन ।शनि देवको मानवका लागि शुभकामना छ जसले कडा परिश्रम, अनुशासनमा र धर्म पछ्याउने काम गर्दछ उसको सम्मान गर्नुपर्दछ ।यो पनि पढ्नुहोस सुत्ने कोठामा भूलेर पनि नराख्नुहोस् यी चीज, निम्तिन्छ दुर्भाग्य श्रीमानलाई मनाउन खप्पिस हुन्छन् यी राशिका महिला, दबाएरै गर्छन् राज

शान्त रहन हरेक शनिबार तेल दान गर्नुपर्छ।हरेक शनिबार शनिको साथ, पिपलको पनि विशेष पूजा गर्नुपर्छ। पिपल र खुर्सानीमा पानी छर्कनुहोस्।शनिमा तेल चढाउँदा, ध्यान राख्नुहोस् कि तेल वरपरमा नपरोस।शनिबार कालो तिल दान गर्नुहोस् । छालाका जुत्ता र चप्पल पनि दान गर्दा शुभ मानिन्छ।हरेक हप्तामा शमीको रूखलाई पनि पूजा गर्नुहोस् । तेलको दिपलाई जलाउने गर्नुहोस्।हरेक शनिबार हनुमानको सामुन्ने सर्सुको तेलको दीप जलाएर हनुमान चालीसाको पाठ गर्नुपर्दछ।

Comment