Thursday, August 5

“हातमा सर्प जस्तो” , यो के भयो यस्तो … यो कस्तो रो;ग लाग्यो , बिचरा – भिडियो हेर्नुहोला

June 22, 2021 338

Sapana Sanjal : एजेन्सी – ९ बर्षमा करिब १२ सय चोटि अस्पताल धाएको उनकै श्रीमती बताउछिन् ।बिराम जो हुन् उनका दुबै मृगौला फेल छन् । आएका उनिहरुको उपचारकै क्रममा सबै पैसा सकिसक्यो ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

पीडाकति धेरै कहालिलाग्दो कथा छ यो सुन्दा मात्रै पनि एकदमै दुख अनुभव हुन्छ ।आफ्नो बुजाको उपचारका निमित्त आफ्नो काखको सानो छोरो पिताको उपचार गर्न भन्दै घर बनाउने काममा लागिपर्छन् ।दुख पनि दुखिलाई नै झनझन थुपारेको देख्दा बहुतै दुख लाग्छ अनि भगवान् छन् या छैनन् त्यस्मा नि शंका लाग्छ ।

त्यति मात्रै कहाँ होर फिस्टुला बढेर हातको समेत एकदमै दयनीय अवस्था छ । गर्नुपर्नेमा चिकित्सकले जोड दिएपनि आफुसग आर्थिक अभाव भएको कारणले गर्न नसकेको उनी बताउँछन् । हुकति धेरै कहालिलाग्दो कथा छ यो सुन्दा मात्रै पनि एकदमै दुख अनुभव हुन्छ ।

आफ्नो बुजाको उपचारका निमित्त आफ्नो काखको सानो छोरो पिताको उपचार गर्न भन्दै घर बनाउने काममा लागिपर्छन् ।दुख पनि दुखिलाई नै झनझन थुपारेको देख्दा बहुतै दुख लाग्छ अनि भगवान् छन् या छैनन् त्यस्मा नि शंका लाग्छ भिडियो हर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्

Comment